KONST / Litografier / Färglitografi 11709011
nr 1170 9011
Michel Delacroix
(f. 1933), Frankrike
Färglitografi, Stadsmotiv, signerad och numrerad 47/150, motivet: 49x58
Michel Delacroix, fransk målare född 1933.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 mars 2018
kl 20:11:02
19/3 19:50:49
19 mar